Bubínek Štěstí

Kód: 971/BEZ 971/MOD 971/ZLA 971/ZEL 971/FIA Zvolte variantu
Novinka
2 900 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

DÁRKOVÝ POUKAZ | Pokud chcete své blízké obdarovat Bubnem štěstí a věnovat jim tak nejen krásný dárek, ale také chvíle odpočinku a relaxu, nebuďte smutní, že nyní nejsou na skladě.

Můžete jim udělat radost prozatím poukazem a jakmile budou Bubny štěstí vyrobeny a naskladněny, dáme vám vědět. Následně si vyberete barvu a uhradíte až vytvořenou objednávku. Se zálohou si nyní nedělejte starosti.

Těšíme se na Vaše objednávky a na poukazy rádi připíšeme pár řádků dle Vašeho přání. O dárkový poukaz si napište na email: medina4you@seznam.cz

Do předmětu uveďte prosím název "Dárkový poukaz".


 

Jedná se o jedinečný hudební nástroj – rezonanční buben, kterému se ve světě říká «Happy Drum» neboli «Buben Štěstí»

K bubínku obdržíte zdarma dvě paličky.

Průměr bubínku je 22cm.

Vyrobeno v ČR.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Buben Štěstí je určen k meditaci, relaxaci, vibromasážím, ale také pro děti. Na tento bubínek dokáže hrát úplně každý.

Děti na něj vydrží hrát hodiny. Nejen u dětí dochází ke zklidnění nervového systému (děti jsou klidnější, mizí agresivita) Pokud děti hrají ve skupině, učí se rychleji, protože začínají vnímat ostatní členy skupiny jako spolutvůrce a přirozeně na bázi neverbální komunikace sdílejí své poznatky a dovednosti.Hodně se také píše o rozvoji pozornosti, vnímavosti, soustředění na detaily atd. Happy Drum je používaný a velmi oblíbený hudební nástroj i v některých mateřských školkách.

Dospělí, kteří jsou nakloněni metodám harmonizování těla pomocí vibrací, tyto nástroje s oblibou používají.Zvuk bubínku dokáže vykouzlit povznášející atmosféru při masáži, relaxaci, muzikoterapii apod. Je dokonalým nástrojem pro zvukovou terapii - mnoho lidí si všimne zvláštního pronikání a působení zvuků Bubnu Štěstí. Kouzlo spočívá v tom, že při vnímání vibrací tohoto nástroje se člověk dostává do stavu spokojenosti, kde neexistuje žádný odpor a tím se ozdravuje na těle i duchu. Předky toho nádherného nástroje jsou tibetské mísy a gongy, které fungují na stejném principu. Zvuky se od pradávna využívají k přetváření prostředí, nálady a stavu bytostí do pozitivna.

Buben také navozuje úžasnou atmosféru při meditacích a relaxacích. Člověk se dokáže rychle vnořit do ticha nitra, odpoutat se od neustálého přemýšlení a odpočívat v lůně prostého bytí. Je možné ho používat i při cvičení Jógy - živá hudba naplněná příjemnými tóny vytváří intenzivní zážitek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Buben Štěstí
Záruka: 2 roky

Malý Bubínek štěstí