Buben Štěstí - Vesmírná spirála

Kód: 1173/1 1173/2 Zvolte variantu
6 600 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Bubínek se spirálou je vyroben z vysoce kvalitního rezonančního kovu o tloušťce 3 mm. Vydává velmi melodický zvuk a mocné vibrace, proto je jeho využití velmi široké.  Nejen, že na něj můžete hrát jen tak, když zrovna máte chuť, ale vytváří také krásnou atmosféru při meditacích nebo relaxaci a skvěle se osvědčil například při vibromasážích. Bubínek je opracováván velice náročným způsobem, kdy se několikrát po sobě nahřívá při vysoké teplotě a namáčí se do oleje. Tento proces chrání kov před oxidací.

 

K bubnu obdržíte zdarma dvě paličky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postavení jednotlivých tónů na bubínku byl vybírán experimentálně na základě pozorování dětí při hře. Jaké tóny volí, jaké naopak vynechávají…  . Tóny jsou ve vzájemném souladu a jsou rozloženy tak, aby se dalo hrát jednoduše po kruhu. To je skvělé proto, že již při prvním seznámením s bubnem, vzniká příjemná hudba a to nejen u dětí, ale i u dospělých.

Hra je intuitivní, neexistují žádná pravidla, jak by se mělo nebo nemělo hrát a tak se může ze hry na Buben Štěstí radovat kdokoliv bez sebemenšího hudebního vzdělání. S paličkami je hra jednodušší a až se vaše dovednosti zlepší, je možné hrát pouze prsty. Bubínek navíc umožňuje tzv. mnohohru, kdy dokáže sladit hru dvou i více hráčů a tím sbližuje nejen děti, ale i dospělé. Často proto slýcháme od našich zákazníků, že bubínek jim pomohl překonat těžká období.

Můžete nekonečně improvizovat nejen se samotnou hrou na bubínek, ale bubínek může také originálně doplnit zvuk dalších nástrojů. Vše záleží jen na vaší fantazii. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Buben Štěstí
Záruka: 2 roky