Buben Štěstí - Spirála

Kód: 764/BZ
Novinka
5 399 Kč
Momentálně nedostupné
Varianta

Bubínky se Spirálou – mají  krásný melodický zvuk se silnou vibrací a kratší tón, což umožňuje tvořit melodie. 

Levotočivá spirála má harmonizující, zklidňující a regenerační účinky.  

Vyrobeno v ČR.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Buben je vyroben z vysoce kvalitního rezonančního kovu o tloušťce 3 mm. 

Nástroj vydává velmi melodický zvuk a mocné vibrace. Jeho využití je široké – skvěle se osvědčil například při vibromasážích, vytváří krásnou atmosféru při meditacích, relaxaci, nebo na něj můžete hrát jen tak, když zrovna máte chuť. 

S paličkami je hra jednodušší a až se vaše dovednost zlepší, je možné hrát pouze prsty. 

Postavení jednotlivých tónů na bubnu jsme vybírali experimentálně na základě pozorování dětí při hře – jaké tóny volí, jaké naopak vynechávají… Různě jsme je proměňovali za jiné, až jsme nakonec našli ideální variantu pro všechny. 

Tóny jsou ve vzájemném souladu a jsou rozloženy tak, aby se dalo hrát jednoduše po kruhu a vznikla příjemná hudba. Je skvělé, že tím u dětí, ale i dospělých nevzniká odpor při prvním seznámením s bubnem. 

Hra je intuitivní, neexistují žádná pravidla, jak by se mělo, nebo nemělo hrát, a tak se může ze hry na Buben Štěstí radovat kdokoliv bez sebemenšího hudebního vzdělání. 

Můžete nekonečně improvizovat nejen se samotnou hrou na bubínek, ale také se tento nástroj může stát originálním doplňkem ke zvuku dalších nástrojů, vše záleží jen na vaší fantazii. 

Nástroj je opracováván velice náročným způsobem, kdy se několikrát po sobě nahřívá při vysoké teplotě a namáčí se do oleje – to chrání kov před oxidací. 

Po každé hře doporučujeme buben otřít aromatickým olejem, který jej chrání a obnovuje lesk. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Buben Štěstí
Záruka: 2 roky